Způsob dopravy a platby

ZPŮSOB DOPRAVY 

 

Máte několik možností, jak si od nás převzít své zboží.

Osobní odběr – Litomyšl – zdarma

 

Pokud si vyberete možnost osobního předání, budeme Vás kontaktovat (telefonicky či na Vaší emailové adrese). Domluvíme se společně na času i místě předání. 

Přepravní společnost TOPTRANS – 1500,-  vč DPH.

 

Pokud si vyberete možnost přepravy společností TOPTRANS, tak dopravné bude činit 1500,- vč. DPH.

Jedná se o spolehlivou přepravu Vašeho zboží až k dveřím Vašeho domu. Komunikace s přepravcem probíhá emailem a sms.

 

Osobní předání zboží do rukou kupujícího –  3000,-  vč DPH.

 

Nabízíme i možnost osobního předání do rukou kupujícího i s ukázkou montáže střešního boxu. Pokud zvolíte tuto možnost bude Vám zboží doručeno jedním z našich zaměstnanců. Ten Vám na místě může vše o boxu vysvětlit a ukázat, jak se s boxem manipuluje. Pokud si vyberete tuto možnost budeme Vás kontaktovat telefonicky či na emailu, abychom si domluvili čas a místo předání. Cena tohoto způsobu dopravy je 3000,- vč DPH.

ZPŮSOB PLATBY 

 

Převodem na účet před dodáním zboží

 

Zboží je odesláno zákazníkovi až po zaslání celé kupní částky na bankovní účet prodávajícího.  Uhraďte uvedenou sumu na účet 2302607552 / 2010 (FIO banka).  Podrobnosti k uhrazení částky vám zašleme v rekapitulaci objednávky mailem.  Platbu provede odesláním platby ze svého bankovního účtu. Pro identifikaci platby je nutné zadat variabilní symbol platby, který je uveden v potvrzovacím emailu.

 

Online platba využívající platební bránu ComGate

Poskytovatelem služby je společnost ComGate Payments, a.s., která je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby, které jsou realizovány prostřednictvím této platební brány jsou plně zabezpečené a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou – Nejrychlejší způsob, jak zaplatit online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty (16 číslic), datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu.

Platba bankovním převodem – Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví vámi zvolené banky. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde jen potvrdíte už připravený platební příkaz. Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu.

 

ComGate Payments, a.s.

Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové

E-mail: platby-podpora@comgate.cz

Tel: +420 228 224 267

Web: https://www.comgate.cz/platebni-brana